Spilleplan 2016: D-række
Dato | Tid | Hjemmehold | Udehold | Kamppoint | Kamppoint |
09-05-2016 | 17:30 | Langesø D3 | Lillebælt D3 | 11 | 0 |
06-06-2016 | 17:15 | Lillebælt D3 | Langesø D3 | 11 | 0 |
25-04-2016 | 17:15 | Holsted D4 | Royal Oak D4 | 11 | 0 |
02-05-2016 | 17:15 | Vejle D7 | Birkemose D7 | 11 | 0 |
09-05-2016 | 17:15 | Horsens D7 | Vejle D7 | 11 | 0 |
23-05-2016 | 17:15 | Vejle D7 | Hedensted D7 | 11 | 0 |
13-06-2016 | 17:15 | Horsens D7 | Hedensted D7 | 11 | 0 |
02-05-2016 | 16:40 | Mariager Fjord D10 | Randers Fjord D10 | 11 | 0 |
30-05-2016 | 17:15 | Mariager Fjord D10 | Norddjurs D10 | 11 | 0 |
23-05-2016 | 17:15 | Nordvestjysk D12 | Løgstør D12 | 11 | 0 |
02-05-2016 | 17:15 | Sebber Kloster D13 | Aars D13 | 11 | 0 |
09-05-2016 | 17:15 | Aars D13 | Dronninglund D13 | 11 | 0 |
23-05-2016 | 17:15 | Volstrup D12 | Jammerbugten D12 | 11 | 0 |
13-06-2016 | 17:15 | Løgstør D12 | Volstrup D12 | 11 | 0 |
06-06-2016 | 17:15 | Give D11 | Silkeborg Ry D11 | 10 | 1 |
02-05-2016 | 17:00 | Gyttegaard D5 | Breinholtgaard D5 | 10 | 1 |
06-06-2016 | 17:15 | Ribe D5 | Breinholtgaard D5 | 10 | 1 |
09-05-2016 | 17:15 | Henne D6 | Dejbjerg D6 | 10 | 1 |
29-05-2016 | 14:00 | Faaborg D2 | Vestfyn D2 | 10 | 1 |
13-06-2016 | 17:15 | Midtfyn D1 | Odense D1 | 10 | 1 |
08-06-2016 | 17:15 | Svendborg D1 | Midtfyn D1 | 9 | 2 |
13-06-2016 | 17:15 | Blommenslyst D1 | Svendborg D1 | 9 | 2 |
14-06-2016 | 17:15 | Faaborg D2 | Barløseborg D2 | 9 | 2 |
09-05-2016 | 17:15 | Royal Oak D4 | Toftlund D4 | 9 | 2 |
23-05-2016 | 17:15 | Royal Oak D4 | Haderslev D4 | 9 | 2 |
30-05-2016 | 17:15 | Holsted D4 | Toftlund D4 | 9 | 2 |
20-06-2016 | 17:15 | Haderslev D4 | Holsted D4 | 9 | 2 |
13-06-2016 | 17:15 | Holmsland Klit D6 | Dejbjerg D6 | 9 | 2 |
30-05-2016 | 17:15 | Dejbjerg D6 | Blaavandshuk D6 | 9 | 2 |
13-06-2016 | 17:00 | Holstebro D11 | Give D11 | 9 | 2 |
25-04-2016 | 17:15 | Give D11 | Holstebro D11 | 9 | 2 |
06-06-2016 | 17:15 | Norddjurs D10 | Randers Fjord D10 | 9 | 2 |
13-06-2016 | 17:15 | Ebeltoft D10 | Norddjurs D10 | 9 | 2 |
13-06-2016 | 17:15 | Royal Oak D4 | Holsted D4 | 9 | 2 |
30-05-2016 | 17:15 | Aarhus Aadal D9 | Stensballegaard D9 | 9 | 2 |
02-05-2016 | 16:45 | Volstrup D12 | Løgstør D12 | 9 | 2 |
23-05-2016 | 17:15 | Ørnehøj D13 | Aars D13 | 9 | 2 |
06-06-2016 | 17:15 | Sebber Kloster D13 | Ørnehøj D13 | 9 | 2 |
06-06-2016 | 17:15 | Øland D14 | Hals D14 | 9 | 2 |
23-05-2016 | 17:15 | Horsens D7 | Birkemose D7 | 8,5 | 2,5 |
09-05-2016 | 17:15 | Birkemose D7 | Hedensted D7 | 8 | 3 |
23-05-2016 | 17:15 | Gyttegaard D5 | Ribe D5 | 8 | 3 |
30-05-2016 | 17:15 | Ribe D5 | Gyttegaard D5 | 8 | 3 |
09-05-2016 | 17:15 | Holsted D4 | Haderslev D4 | 8 | 3 |
23-05-2016 | 16:30 | Svendborg D1 | Odense D1 | 8 | 3 |
13-06-2016 | 17:15 | Øland D14 | Sindal D14 | 8 | 3 |
13-06-2016 | 17:15 | Aars D13 | Sebber Kloster D13 | 8 | 3 |
06-06-2016 | 17:30 | Trehøje D11 | Holstebro D11 | 8 | 3 |
30-05-2016 | 17:15 | Ebeltoft D10 | Randers Fjord D10 | 8 | 3 |
02-05-2016 | 17:30 | Trehøje D11 | Silkeborg Ry D11 | 8 | 3 |
09-05-2016 | 17:16 | Silkeborg Ry D11 | Give D11 | 8 | 3 |
23-05-2016 | 17:15 | Give D11 | Trehøje D11 | 8 | 3 |
09-05-2016 | 17:15 | Nordvestjysk D12 | Volstrup D12 | 7,5 | 3,5 |
18-05-2016 | 17:15 | Svendborg D1 | Blommenslyst D1 | 7,5 | 3,5 |
23-05-2016 | 17:15 | Midtfyn D1 | Blommenslyst D1 | 7 | 4 |
10-05-2016 | 17:15 | Faaborg D2 | Sct. Knuds D2 | 7 | 4 |
02-05-2016 | 17:15 | H.C. Andersen D3 | Langesø D3 | 7 | 4 |
30-05-2016 | 17:15 | Henne D6 | Holmsland Klit D6 | 7 | 4 |
06-06-2016 | 16:45 | Volstrup D12 | Nordvestjysk D12 | 7 | 4 |
02-05-2016 | 17:15 | Dronninglund D13 | Ørnehøj D13 | 7 | 4 |
25-04-2016 | 17:15 | Sebber Kloster D13 | Dronninglund D13 | 7 | 4 |
30-05-2016 | 17:30 | Trehøje D11 | Give D11 | 7 | 4 |
30-05-2016 | 17:00 | Holstebro D11 | Silkeborg Ry D11 | 7 | 4 |
06-06-2016 | 17:15 | Mariager Fjord D10 | Ebeltoft D10 | 7 | 4 |
06-06-2016 | 17:15 | Hedensted D7 | Birkemose D7 | 7 | 4 |
30-05-2016 | 17:15 | Jelling D8 | Himmelbjerg D8 | 7 | 4 |
06-06-2016 | 17:15 | Himmelbjerg D8 | Juelsminde D8 | 7 | 4 |
02-05-2016 | 17:15 | Norddjurs D10 | Ebeltoft D10 | 6 | 5 |
09-05-2016 | 17:15 | Ebeltoft D10 | Mariager Fjord D10 | 6 | 5 |
23-05-2016 | 17:16 | Silkeborg Ry D11 | Holstebro D11 | 6 | 5 |
09-05-2016 | 17:00 | Holstebro D11 | Trehøje D11 | 6 | 5 |
02-05-2016 | 17:15 | Nordvestjysk D12 | Jammerbugten D12 | 6 | 5 |
09-05-2016 | 17:15 | Jammerbugten D12 | Løgstør D12 | 6 | 5 |
09-05-2016 | 17:15 | Ørnehøj D13 | Sebber Kloster D13 | 6 | 5 |
09-05-2016 | 17:15 | Hals D14 | Øland D14 | 6 | 5 |
30-05-2016 | 17:15 | Sindal D14 | Hals D14 | 6 | 5 |
06-06-2016 | 17:15 | Blaavandshuk D6 | Holmsland Klit D6 | 6 | 5 |
06-06-2016 | 17:15 | Toftlund D4 | Royal Oak D4 | 6 | 5 |
09-05-2016 | 17:15 | Holmsland Klit D6 | Blaavandshuk D6 | 6 | 5 |
23-05-2016 | 17:15 | Blaavandshuk D6 | Dejbjerg D6 | 6 | 5 |
02-05-2016 | 17:15 | Dejbjerg D6 | Holmsland Klit D6 | 6 | 5 |
02-05-2016 | 17:15 | Blaavandshuk D6 | Henne D6 | 6 | 5 |
23-05-2016 | 17:15 | Lillebælt D3 | H.C. Andersen D3 | 6 | 5 |
30-05-2016 | 17:15 | Sct. Knuds D2 | Barløseborg D2 | 6 | 5 |
09-05-2016 | 17:15 | Barløseborg D2 | Vestfyn D2 | 6 | 5 |
02-05-2016 | 17:15 | Sct. Knuds D2 | Vestfyn D2 | 6 | 5 |
13-06-2016 | 17:30 | Langesø D3 | H.C. Andersen D3 | 5,5 | 5,5 |
02-05-2016 | 17:15 | Jelling D8 | Juelsminde D8 | 5,5 | 5,5 |
09-05-2016 | 17:15 | Juelsminde D8 | Himmelbjerg D8 | 5 | 6 |
30-05-2016 | 17:15 | Hedensted D7 | Vejle D7 | 5 | 6 |
30-05-2016 | 17:15 | Birkemose D7 | Horsens D7 | 5 | 6 |
13-06-2016 | 17:15 | Henne D6 | Blaavandshuk D6 | 5 | 6 |
23-05-2016 | 17:15 | Holmsland Klit D6 | Henne D6 | 5 | 6 |
15-06-2016 | 17:15 | Toftlund D4 | Haderslev D4 | 5 | 6 |
09-05-2016 | 17:15 | Breinholtgaard D5 | Ribe D5 | 5 | 6 |
25-05-2016 | 17:15 | Haderslev D4 | Toftlund D4 | 5 | 6 |
06-06-2016 | 17:15 | Sct. Knuds D2 | Faaborg D2 | 5 | 6 |
24-05-2016 | 17:15 | Barløseborg D2 | Sct. Knuds D2 | 5 | 6 |
23-05-2016 | 17:15 | Hals D14 | Sindal D14 | 5 | 6 |
13-06-2016 | 17:15 | Ørnehøj D13 | Dronninglund D13 | 5 | 6 |
30-05-2016 | 17:15 | Løgstør D12 | Nordvestjysk D12 | 5 | 6 |
09-05-2016 | 17:15 | Randers Fjord D10 | Norddjurs D10 | 5 | 6 |
06-06-2016 | 17:15 | Vejle D7 | Horsens D7 | 5 | 6 |
13-06-2016 | 17:16 | Silkeborg Ry D11 | Trehøje D11 | 4,5 | 6,5 |
23-05-2016 | 17:15 | Randers Fjord D10 | Ebeltoft D10 | 4 | 7 |
13-06-2016 | 17:15 | Juelsminde D8 | Jelling D8 | 4 | 7 |
23-05-2016 | 17:15 | Stensballegaard D9 | Aarhus Aadal D9 | 4 | 7 |
02-05-2016 | 17:15 | Sindal D14 | Øland D14 | 4 | 7 |
06-06-2016 | 17:15 | Dronninglund D13 | Aars D13 | 4 | 7 |
30-05-2016 | 17:15 | Dronninglund D13 | Sebber Kloster D13 | 4 | 7 |
30-05-2016 | 17:15 | Jammerbugten D12 | Volstrup D12 | 4 | 7 |
23-05-2016 | 17:15 | Vestfyn D2 | Faaborg D2 | 4 | 7 |
30-05-2016 | 17:15 | Blommenslyst D1 | Midtfyn D1 | 4 | 7 |
02-05-2016 | 16:30 | Odense D1 | Midtfyn D1 | 4 | 7 |
09-05-2016 | 17:15 | Midtfyn D1 | Svendborg D1 | 4 | 7 |
06-06-2016 | 17:15 | Vestfyn D2 | Barløseborg D2 | 4 | 7 |
30-05-2016 | 17:15 | H.C. Andersen D3 | Lillebælt D3 | 4 | 7 |
23-05-2016 | 17:15 | Himmelbjerg D8 | Jelling D8 | 4 | 7 |
13-06-2016 | 17:15 | Vestfyn D2 | Sct. Knuds D2 | 3,5 | 7,5 |
23-05-2016 | 17:15 | Toftlund D4 | Holsted D4 | 3 | 8 |
09-05-2016 | 17:15 | Blommenslyst D1 | Odense D1 | 3 | 8 |
03-05-2016 | 17:15 | Barløseborg D2 | Faaborg D2 | 3 | 8 |
13-06-2016 | 17:15 | Randers Fjord D10 | Mariager Fjord D10 | 3 | 8 |
06-06-2016 | 17:15 | Løgstør D12 | Jammerbugten D12 | 3 | 8 |
15-06-2016 | 17:15 | Jammerbugten D12 | Nordvestjysk D12 | 3 | 8 |
23-05-2016 | 17:15 | Norddjurs D10 | Mariager Fjord D10 | 2 | 9 |
13-06-2016 | 17:15 | Birkemose D7 | Vejle D7 | 2 | 9 |
30-05-2016 | 17:15 | Aars D13 | Ørnehøj D13 | 2 | 9 |
06-06-2016 | 17:00 | Odense D1 | Blommenslyst D1 | 2 | 9 |
30-05-2016 | 17:00 | Odense D1 | Svendborg D1 | 2 | 9 |
06-06-2016 | 17:15 | Dejbjerg D6 | Henne D6 | 2 | 9 |
02-05-2016 | 17:15 | Hedensted D7 | Horsens D7 | 2 | 9 |
31-05-2016 | 17:15 | Haderslev D4 | Royal Oak D4 | 2 | 9 |
13-06-2016 | 17:15 | Breinholtgaard D5 | Gyttegaard D5 | 2 | 9 |
Definitioner
Matchpoint
= den enkelte spillers point – fremgår kun på kampkortet.
Kamppoint
= holdets samlet score i kampen.
Turneringspoint
= tildelte point for vundne eller delte kampe.
|